İstanbul Klima Servisi | (0212) 876 0 888
» Anasayfa   » Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisinden Beklediğiniz Her Şey

beylikdüzü klima servisi Bizleri yazın serinleterek sıcaktan, kış aylarında ise ısıtarak soğuktan koruyan klimalar, artık günümüzde küresel ısınmanın yoğun bir şekilde hissedebilir hale gelmesi ile şüphesiz ki hayatlarımızın en büyük yardımcı araçlarından biri haline geldiler. Bu sebepten klimaların ihtiyaç duyduğumuz her an düzgün bir şekilde çalışır halde olmaları için klima servisi hizmetlerine ihtiyaç duymaktayız. Düzenli bir şekilde bakımları yaptırılmayan klimalar, bir süre sonra mekanın içerisinde bulunan havayı devirdaim yapmaya başlarlar. Bu yüzden klima bakımı yapılması, klimalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Klima servisi konusunda uzman ekibimizle ve bu sektördeki engin tecrübelerimiz sayesinde, işimizi en doğru şekilde yapmaktayız. Firma olarak temel ilkemiz, “müşteri memnuniyeti” olduğu için klimalarınız ile ilgili her türlü destek ihtiyacını karşılamaktayız. Bir klima servisinden beklediğiniz her türlü hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda, talep edilen işleri en kısa zaman zarfında teslim ediyor ve sunmuş olduğumuz ekonomik fiyat avantajlarıyla klimalarınızın bakımını sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz klima servisi hizmetlerinin başlıcaları, klima montajı, klima bakımı, klima filtre değişimi, klima gaz dolumu, klimaların başka bir odaya ya da başka bir mekana taşınması gibi klimalar için sunulan temel hizmetlerdir. Bu hizmetlerin karşılığında sizlerden piyasaya göre oldukça uygun ücretler talep etmekteyiz. Klima servisi olarak bizi tercih ettiğiniz takdirde, müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi görerek, sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.

Belirtmiş olduğumuz gibi klima servisi konusunda oldukça deneyimli bir çalışan kadrosuna sahibiz. Bilgili ve tecrübeli ekibimizle sizlerin taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Klimalar hakkında uzman personellerden oluşan ekibimiz tarafından, kullanmakta olduğunuz her türlü klima markasının bakımı yapılabilmektedir. Beko klima, Vestel klima, Arçelik klima, Daikin klima, Mitsubishi klima, Midea klima bu markalardan sadece birkaçı. Beylikdüzü klima servisi ve İstanbul’da her bölge için.

Klima servisi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin bölge çapı oldukça geniştir. Başta Beylikdüzü olmak üzere Esenyurt, Küçükçekmece, Avcılar, Sefaköy, Büyükçekmece ve diğer İstanbul un her ilçesine 7/24 klima servisi olarak hizmet sunmaktayız.

Klimanın Başka Bir Yere Taşınması

Bugünlerde sıklıkla kullandığımız klimalar ilk montaj edildikleri yerden başka bir odaya ya da başka bir eve taşınmak istenebilir. Klimanın bulunduğu odayı değiştirmek isterseniz ya da yeni bir eve-ofise taşınırken klimanızı da götürmek isterseniz, klima taşıma işlemi gerekmektedir. Halk arasında klima taşıma ücretinin oldukça pahalı olduğu kanısı olsa da esasen tahmin ettiğiniz kadar yüksek fiyatlı bir işlem değildir.

Evin içerisinde klima yerinin değiştirilmesi ya da ev taşıma sebebiyle klimaların sökülüp yeni eve takılması bizden sürekli talep edilen işlerin başında gelmektedir. Evden eve klima taşıma, klima sökmek ve takmak gibi isimlerle anılan bu hizmetin adı esasen klima montajıdır. Klima montaj işinin klima servisinin profesyonel çalışanı tarafından yapılması, sizi daha büyük masraflardan korur. Evden eve klima taşıma ücreti klimaların tiplerine göre değişiklik göstermektedir. Klima taşıma fiyatı için bizi arayarak ücretsiz bir şekilde klimalar hakkında danışabilir, bilgi alabilir ve klimanızın tipini bildirerek İhtiyacınız olan hizmetin ne kadar ücret tutacağını öğrenebilirsiniz. (0212) 876 0 888

Sıcakların iyiden iyiye kendisini göstermesiyle tüm reklam alanlarında klimalar karşımıza çıkmaya başladı. İndirimli klima fiyatları, klima kampanyaları gibi çeşitli seçenekler ile klima almayı düşünenler için sunulmakta. Bu kişilerin yanı sıra, klima sahibi olan kişiler ise klimalarından yüksek verim almak için iyi klima servisi arayışı içerisindeler. İstanbul da klima servisi tavsiyesi, Klima bakım ücretleri mevsim şartlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Klima sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, başarılı ve ilerleyici bir şekilde hizmet hayatına devam etmektedir. Dürüst ticaret prensibi ile iklimlendirme çalışmalarını hızla sürdürürken, havalandırma, ısıtma ve soğutma alanlarında satış ve servis hizmetini sizlere sunmaktayız. Klima sistemlerinin yetkili satış bayi ve servisi olarak bu sektörde hızla ilerlerken, yatırımlarımızı özellikle personellerimizi geliştirmek için kullanmaktayız. Alanlarında uzman, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile klima servisi arayışı içinde olan kişilere, çözüm odaklı yaklaşarak, kaliteli hizmet denildiğinde ilk akla gelen klima servislerinden biriyiz. Klimalar hakkında dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, mümkün olduğunca servis kalitemizi yükseltmekte ve yaptığımız işlerle fark yaratmaktayız.

Klima Bakımı

Klima bakımı için ayrıntılar, klima bakım ücreti

Klima Montajı

Klima montajı için detay bilgiler, klima montaj fiyatı ne kadar

Bilgi: 0212 876 0 888
© Tüm Hakları Saklıdır. 2016 www.istanbulklimatamiri.com | web programlamaWeb Tasarım & SEO