İstanbul Klima Servisi | (0212) 876 0 888
» Anasayfa   » Klima Bakımı

Klima Bakımı

Yaz ayının gelmesi ile sıcak havalar kendini iyiden iyiye hissettirmiştir. Sıcak havalardan korunmak için ev, ofis, iş veri gibi her mekanda kullanılan klimalar, çok sıklıkla çalıştırılmaktadır. Sürekli çalışan klimalar bakıma ihtiyaç duymaktadır. Klimanın temizliği, filtrelerin bakımı, bulunduğumuz ortamın havasınında temiz olması demektir.

Klima bakımı ne zaman yapılır

klima bakımı beylikdüzü Klima servisi olarak tavsiyemiz klimanızın , hangi marka olursa olsun yılda iki defa bakımının yapılması yönündedir. Yılda iki kez olan klima bakımı, klimanın arıza vermemesi durumunda rutin olarak yapılması tavsiye edilen süreçtir. Klimanın verimli çalışması, enerji tasarrufuna devam etmesi, ömrünün uzaması için klima bakımı gereklidir. Aslına bakılır ise klima bakımının gerekliliği öncelikli olarak sağlığımız açısından önem arz etmektedir. Bakımsız klima ortamda bulunan, soluduğumuz havanın kirlenmesine ve dolaylı olarakta bizim hasta olmamıza sebep olabilir.

Klima bakım ücreti ne kadar

Klima kullanıcıların ilk aklına gelen soruların başında klima bakım ücreti gelmektedir. Klima bakım fiyatları klimanın tipine göre farklıdır. Bu sebeple ne bir fiyat söylemek doğru olmaz ama bir klima bakım ücreti aralığı söyleye biliriz, 50 TL ile 350 TL arasında değişe bilmektedir. Bizi hemen 0212 876 0888 den arayıp, klima tipiniz, marka ve modeli hakkında bilgi vermeniz durumunda size en uygun, hesaplı klima bakım fiyatı için teklif sunabiliriz. Beylikdüzü klima bakımı.

Klima hava filtresi bakımı

Müşterilerimizin en çok talep ettiği klima işlemlerinin başında klima hava filtrelerinin bakımının yapılması gelmektedir. Ayrıca klimaların periyodik bakımı yetkili klima servisi tarafından kontrole gidip gerçekleştirilmelidir. İhtiyaç duyduğunuz her anda klimanızın sorunsuz bir şekilde çalışması için bakımlarını mutlaka düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Özellikle klimanın içerisinde bulunan gaz miktarının zamanla azalması sonucunda klimaların ömrü kısalmaktadır. Bu sebepten düzenli bakım yaptığınız takdirde gaz kaçaklarını önleyerek klimanızın daha uzun sürede kullanımını sağlayabilirsiniz.

Klima gazı dolumu

Klimanın gazları her sene, mümkünse 6 ayda bir, yetkili klima servisi çalışanları tarafından kontrol edilmeli ve ihtiyaç duyulduğu takdirde klimanıza uyumlu olan gaz ile takviye edilmelidir. Bunun haricinde klimanızın sağlıklı bir şekilde uzun süre boyunca çalışabilmesi için yaz kış fark etmeden, ayda bir kez, 15 dakikalık periyotlar halinde çalıştırılmalıdır. Yazın sürekli İhtiyaç olsa da kışın uzun süre kullanılmayan klima, yazın ihtiyaç duyduğunuzda düzgün bir şekilde randıman vermeyebilir.

Beylikdüzü klima bakımı

İstanbul'un her bölgesine, klima konusunda deneyimli ve güleryüzlü ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet vermekteyiz. Tüm klima markaları için klima bakımı, montajı,klima tamiri gibi konularda bizi ulaşabilirsiniz. 0212 876 0 888 avcılar klima bakımı, beylikdüzü klima bakımı, büyükçekmece klima bakımı ve küçükçekmece klima bakımı yanı sıra istanbul’da tüm ilçelere klima tamir servisi ve bakım servis hizmeti sunulmaktadır.

Evler için ya da ofisler için uygun olan klimaların haricinde büyük işyerlerinde kullanılan endüstriyel klimalar için de servis vermekteyiz. Fiyatlarımız uygun olsa da müşterilerimizin esasen memnuniyetini sağlayan etken, sunmuş olduğumuz hizmetin kaliteli oluşudur. Sizler de geniş müşteri portföyümüzün içerisine dahil olup, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetin keyfini sürebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz tüm klima parçaları orijinal olup, personellerimizin yaptığı işçilik için garanti vermekteyiz. Bu sebepten aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, klimalarınız için güvenceli hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükcekmece, Merter, Atakent bölgesinde oturuyor veya İstanbul içerisinde her bölge için acil klima servisi arayışı içerisinde iseniz hemen bizi arayın. 0212 876 0 888, Derhal kaydınızı oluşturup, sahada çalışan ekibimizi size yönlendirecek ve klimanızın problemini gidereceğiz.

Klima Montajı

Klima montajı için ayrıntılar, klima montaj ücreti

Klima Servisi

Klima servisi ile ilgili detay bilgiler, klima servis fiyatı ne kadar

Bilgi: 0212 876 0 888
© Tüm Hakları Saklıdır. 2016 www.istanbulklimatamiri.com | web programlamaWeb Tasarım & SEO